Hakkımızda

Hakkımızda

Desen Dekorasyon ; 2009 yılında Avcılar E 5 yan yol üzerinde kurulan Toptan & Perakende ithal ve yerli Duvar Kağıdı satışı ile birlikte Halıfleks , Karo halı , Parke & Laminant , Boya , Badana , Kartonpiyer , Asma tavan , Alçıpan uygulamalarında anahtar teslim projelerde , profesyonel ekibi ile guvenilir kalite ve hizmet anlayışı doğrultusunda tercih edilen , güvenilen bir firma gururu taşıyan seçkin bir firma olmuştur.

DESEN DEKORASYON

Fiyat Kampanya avantajları ile dürüst ve ilkeli çalışmayı hedef alan bir işletme anlayışını bir arada yürüten , güncel dizayn , renk , tasarımları takip eden , iş ortakları ile tamamen çözüm odaklı olup , tüm enerjisi ile yardımcı olmaktadır.

Misyon

Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı amaçlayan , inovasyon ve sürekliliği satış desteği ve proje uygulamalarında yansıtan hizmet ve kalite anlayışı ile iş teslimi yapmaktır .

Vizyon

Kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeden , teknolojik yenilikleri kendi iş alanına entegre ederek , Dünya 'nın her yerine Duvar Kağıdı satışını en yüksek seviyede tutmaktır.